02 stycznia 2015

758! Album dla dziecka oraz zmiany w Scrapcafe

Wraz z wejściem w Nowy Rok wszystkich ogarnia chęć na zmiany i większość z nas składa sobie różne noworoczne postanowienia. Wiadomo, że nikt nie lubi stać w miejscu, dlatego zmiany szykują się także u nas. Jak pewnie zauważyliście szukamy nowego członka naszej załogi, dlatego dziś chciałabym tutaj serdecznie podziękować naszym wspaniałym projektantkom, które od tego roku nie będą Was już inspirować swoimi pracami.

Dziekujemy, za wszystkie Wasze inspiracje i wkład w blogowe życie sklepu, za wspólną zabawę oraz udział w wyzwaniach.

 Chciałybyśmy Wam życzyć jeszcze więcej i jeszcze piękniejszych prac.

Wiśnia    Filka    Evik 

Dziękujemy Paulina Parecka - Wiśnia,  Jolanta Świercz - Filka i Ewa Jarlińska - Evik- niektóre z Was były ze ScrapCafe prawie od początku. 
Cieszymy się, że miałyśmy okazję Was poznać i życzymy powodzenia we wszystkich dalszych projektach. Nie tylko scrapowych.


A już wkrótce przedstawimy nową osobę, która dołączy do naszej grupy. Na dobry początek roku będziemy mieli dla Was także fantastyczną rozdawajkę z super nagrodami oraz oczywiście promocję w sklepie. Zaglądajcie do nas koniecznie :) Do sklepu, na bloga oraz na facebook'ową stronkę.


Dziś w ramach inspiracji chciałabym Wam pokazać album dla malutkiej dziewczynki. Album w formacie 20 x 25 cm powstał ze świetnych, żywych i energetycznych papierów GOscrap.


W komplecie, do przechowywania albumu oraz wielu różnych dziecinnych pamiątek, przyozdobiłam dużą drewnianą skrzynkę z wieczkiem:

Produkty ze sklepu:

 

 

 


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim wielu kreatywnych prac w Nowym Roku
mag


2 komentarze:

MargoLa pisze...

Ależ energia... Szkoda, że dziewczyny odchodzą, bo piękne prace tworzyły. Myślę jednak, że na pewno będą dalej tworzyły i inspirowały:) Powodzenia :)

Arleta pisze...

bardzo ladny