22 października 2017

1011! Wymiana notesów

Oto nasza obiecana zabawa. Lubicie notesy? Bo my tak bardzo, że postanowiłyśmy się z Wami nimi wymienić :) Oczywiście jak zawsze w takich zabawach wszystkie bierzemy udział, dodatkowo swoim notesem wymieni się z Wami również nasza gościnna październikowa projektantka - Malwinku.


Zasady zabawy:

- każdy kto ma ochotę wziąć udział zostawia komentarz tutaj bądź na naszej stronie fb,

- następnie wykonuje jeden notes w formacie A6 (format pracy jest ujednolicony, aby potem nikt nie poczuł się pokrzywdzony, ale tematyka, użyte materiały są kompletnie dowolne) i wysyła go najpóźniej do 10 listopada na adres:

Scrapcafe
Magdalena Komorowska
ul. Prusa 12A
67-200 Głogów

- razem z notesem w kopercie powinna się znaleźć czytelnie wypełniona karteczka na list polecony z Waszym adresem zwrotnym oraz znaczki na list polecony na kwotę 11,00 zł (na list polecony, dlatego że w poprzednich edycjach przysyłaliście znaczki na zwykłe listy i nie wszystkie dotarły do odbiorców),

- jeśli notes nie są podpisany, proszę dołączyć karteczkę z podpisem lub jakimiś namiarami na siebie, aby osoba obdarowana wiedziała kto wykonał daną pracę,

- NIE przysyłamy kopert zwrotnych,


WARUNEK NAJWAŻNIEJSZY: notes robimy z sercem i starannie :) Czyli  tak, jak byśmy chcieli, żeby ktoś zrobił dla nas :)

- jeśli macie ochotę dołączyć do paczki jakieś drobne czasoumilacze czy scrapowe dodatki, to bardzo proszę, jednak nie jest to obowiązkowe.

Dziś na zachętę pokazujemy co na wymianę stworzyły dla Was Siódmy Anioł i Malwinku:Pozdrawiam ciepło i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie :)


6 komentarzy:

malwinkowo-scrap pisze...

Cuuudowny te notesik z Gorjussową dziewuszka:)!

Martyna Siekirka pisze...

Chętnie wezmę udział.

Malina pisze...

Z przyjemnością wezmę udział.
😊🤗

Paulana pisze...

piszę się

Unknown pisze...

Biorę udział :)

Pod Skrzydłem Anioła Katarzyna Wyroba pisze...

piękne notesy i świetna zabawa :) szkoda, że tak późno znalazlam, może będzie znowu jakaś fajna wymianka ;) pozdrawiam