01 października 2017

1000! Gość specjalny

Dziś chciałabym Was zaprosić na gościnne występy. Gość, którego do nas zaprosiliśmy tworzy fantastyczne i bardzo charakterystyczne prace, na pewno nie raz się z nim spotkaliście. Ciekawi jesteście kto to? To zanim pokażemy pierwszą inspirację, zobaczcie co mówi sam o sobie: Na samym początku chciałabym wyrazić moją ogromną radość z powodu tego, że mogę gościć
na blogu ScrapCafe - dla mnie to ogromny zaszczyt!
Mam na imię Malwina, ale w sieci występuję pod nickiem: malwinku.

Od ponad 3 lat prowadzę bloga:
http://malwinkowo-scrap.blogspot.com/,
na którego serdecznie zapraszam.

Z wykształcenia jestem filologiem klasycznym, a na co dzień mamą ponad 3-letniego Remisia.
Rękodziełem zajmuję się praktycznie od zawsze, bo odkąd pamiętam uwielbiałam coś tworzyć, -
przeważnie były to przestrzenne prace z papieru, ale dopiero odkąd przyszedł na świat mój synek, rozwinęłam mój scrapowy warsztat.

Moją drugą wielką pasją jest ornitologia, więc na moich pracach dość często występowały ptaszki.
Swego czasu uwielbiałam eksperymentować mediowo , tworzyć bogate kartki, tagi, ATC, blejtramy, alterować coś, ale ostatnio odkryłam, że tak naprawdę moją największą miłością są STEMPLE!
Dlatego moje prace to dość często interaktywne stemplowane prace minimalistyczne.
Przede wszystkim z moimi ukochanymi stemplami My Favorite Things.


Na dzisiejszą inspirację przygotowałam podwójnie interaktywną karteczkę typu pop up ze wspaniałym zestawem stempli My Favorite Things BB Beast Friends, które możecie nabyć podczas Przedsprzedaży w sklepiku ScrapCafe:).
Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu:)Mam nadzieję, że inspiracja podoba Wam się równie mocno jak mi. Na dziś już wszystko, ale z Malwiną na naszym blogu będziemy się spotykali przez cały październik, więc zapraszam Was serdecznie.

Pozdrawiamy ciepło i serdecznie