08 sierpnia 2011

90! ...Elegancka ślubna kartka...

Dzisiaj pokażę Wam karteczkę, którą miałam wykonać w trzech kolorach: ciemny brąz, złoto i ecru. Wydawało mi się, że to nie będzie wcale takie proste, ale wiedziałam, że połączenie tych kolorów na pewno będzie bardzo eleganckie. O dziwo karteczkę robiło się szybko i przyjemnie.


Uroku dodaje ten piękny papier Chatterbox. Ma on śliczny kolor, nie za ciemny i nie za jasny,  a wypukły wzór wcale nie gryzie się z dużą ilością kwiatów.


Oprócz sporej ilości kremowych kwiatków, można się dopatrzeć np. brązowego kwiatka z serii e-line oraz kwiatów Athena, które pierwotnie były kremowe, ale na potrzeby tej kartki zabarwiłam je mgiełką na brązowy kolor.


Listkom również nadałam nieco inny kolor. Potuszowałam je Archivalem Coffe aby bardziej pasowały do całości (w oryginale miały bardzo kiepski odcień zielonego z czerwona końcówką...). Nakładałam tusz "stukając" gąbeczką po listku, dzięki czemu oprócz koloru na listkach widoczna jest delikatna faktura.

Do wykonania tej kartki użyłam:

2 komentarze:

Joanna Wiśniewska pisze...

Kartka jest śliczna :) A faktura papieru skojarzyła mi się i zanim doczytałąm, że to papier, myślałam, że to bezbarwny embossing na gorąco... Bukiet piękny :)

Anonimowy pisze...

Pięknie się prezentuje =]