25 grudnia 2011

212! Wyniki candy!

Ja już wiem kto wygrał, ale najpierw słów kilka, żeby wyjaśnić to i owo :)
Candy uświadomiło mi pare rzeczy, dlatego pozwólcie, że się przedstawię (lepiej późno niż wcale).Nazywam się Magdalena Komorowska, posługuje się nickiem mag349 (lub samo mag) i jestem... Nie, nie nową projektantką. Jestem właścicielką sklepu Scrapcafe, dlatego też jestem na liście współtworzących tego bloga :)
Wystarczyło spojrzeć kto zwykle pisze wszystkie organizacyjne notki. Nie pokazywałam się tu wcześniej, ponieważ to głównie dziewczyny i ich piękne prace tworzą dla Was to miejsce, więc ja nie czułam potrzeby wciskać tu swojej osoby. Dopiero ta zabawa uświadomiła mi, że wiele z Was nie utożsamia mnie ze sklepem (bo i skąd), dlatego postanowiłam się przedstawić, a od dziś także ja zawisnę w bocznym pasku :)
Niemniej jednak miło mi za wszystkie oddane na mnie głosy - dziękuję!

Mam też dla Was dobrą wiadomość - wszystkie typowane osoby tworzą bardzo piękne prace, ale jak sądzę większość z nich jest już tak zapracowana, że nie miałaby czasu na tworzenie w kolejnym dt. Nie było poprawnego trafienia. Dlatego też kto jest nową projektantką dowiecie się dopiero po nowym roku, ale w związku z tym wzięłam pod uwagę wszystkie komentarze. Pan Random pomógł mi wylosować jeden, odliczyłam, sprawdziłam, czy zostały spełnione wszystkie warunki zabawy i oto jest zwyciężczyni:A pod komentarzem z numerem 3 kryje się:Gratuluję serdecznie i proszę o kontakt i podanie adresu wysyłkowego na maila: sklep@scrapcafe.pl

Mam nadzieję, że święta upływają Wam spokojnie i we wspaniałej atmosferze. Ja bardzo chciałam podziękować Wam za wszystkie piękne kartki, które dostałam i wszystkie życzenia. Dziękuję ogromnie za takie miłe i niespodziewane gesty. W przyszłym roku chyba będę musiała zacząć robić kartki na wakacje, żeby obdarować wszystkich tych, których chcę. :)

Pozdrawiam Wam serdecznie, życzę ciepłej i wspaniałej końcówki roku i ... do zobaczenia w styczniu.
mag

7 komentarzy:

Rachel pisze...

no to teraz ciekawość zjada mnie...któż taki to będzie:0)....gratulacje dla szczęściary!:)

ziutka pisze...

gratulacje :) dziękuję bardzo za zabawę :)
życzę wesołego świętowania ;)
Pozdrawiam

Kreatywna Uliczka pisze...

Rany aaaaaaaa... co za radość. Bardzo się cieszę z wygranej. Ale mam cudowny prezent na święta :) jestem też strasznie ciekawa kto zostanie nową projektantką, szczególnie, że wiele moich typów niestety nie było trafionych, jak się teraz okazało :).

zancia pisze...

gratuuję :)

Kaśka pisze...

gratuluję i życzę miłego świętowania :)

Ludkasz pisze...

Gratuluję wylosowanej A Tobie życzę radosnego świętowania:)

Wanda pisze...

gratulacje:) dziekuje za zabawe.pozdrawiam