05 sierpnia 2014

700! pudełko na słodycze

Witam, dziś przedstawiam pudełko z ciężkim kolorem jak dla mnie, nie przepadam za fioletami :D
Pudełko ma przeznaczenie słodkie, ponieważ w środku znajdują się polskie słodycze :)
Mam szczęście , że na mojej drodze stanęła pewna kobieta która, właściwie nie znając mnie bardzo mi zaufała i pcha mnie zawsze tam gdzie coś się dzieje :) Jestem jej za to bardzo wdzięczna, jest bardzo pomocna i ach... no złota kobieta :)
Staram się zawsze wynagradzać pomoc i tym razem chciałam obdarować ją polskimi pysznościami, a ponieważ bardzo podoba jej się scrapbooking słodkości wylądują w tym oto pudełku.
Pudło oklejone zostało piękną kolekcją Uhk gallery, wszystkie motyle także od Uhk gallery. Pomimo, że Islandki dla pozwoliłam sobie umieścić polskie napisy "dla Ciebie" oraz "dziękuję"
Tekturowe elementy usztywniony embossingiem. Maziania i cieniowania robiłam farbką Distress.


 użyte materiały:
http://www.scrapcafe.pl/pl/p/UHK-Gallery-Friday-pasek-napisy/496http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Ranger-Archival-Ink-Plum/641http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Ranger-Puder-Seafoam-White/203http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Ranger-Distress-Paint-Mowed-lawn/592http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Ranger-Distress-Paint-Picket-Fence/593


http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Marianne-Design-Wykrojnik-listki/899http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Marianne-Design-Wykrojnik-listki/898http://www.scrapcafe.pl/pl/p/Marianne-Design-Wykrojnik-listki/897


 Pozdrawiam serdecznie
Fil


6 komentarzy:

arelierbymary pisze...

piękne!!!!!

wiola_c pisze...

przepiękne pudełko. :)

Ela 17 pisze...

Piekności

Evik pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Evik pisze...

Śliczny zestaw! Nie lubisz fioletu, nie lubisz, a wyczarowałaś takie cudo!!!

Dorota ma kota pisze...

piekne, do zjedzenia! ;-)