03 lipca 2014

685! Promocja!! Wyprzedajemy cały asortyment!

Dobry wieczór!


Jako że zaczęły się wakacje postanowiliśmy umilić Wam czas i przygotowaliśmy specjalną promocję. Opróżniamy magazyn i robimy miejsce na nowe rzeczy, dlatego obniżyliśmy cenę WSZYSTKICH dostępnych produktów (nie dotyczy bonów upominkowych oraz produktów Spellbinders na zamówienie*). Promocja obowiązuje do końca tygodnia, czyli do niedzieli 06 lipca włącznie lub do wyczerpania zapasów.

Przecenione zostały wszystkie produkty, rabaty wynoszą 
10%, 15%, 20%, 25%, a nawet 30%. 
Pojedyncze egzemplarze przeceniliśmy o 50%. Rozglądajcie się dobrze, ponieważ teraz możecie kupić upatrzona wcześniej rzecz nawet kilkanaście złotych taniej :)

W tej chwili wszystkie widoczne w sklepie produkty są dostępne. Jeśli przy którymś pojawi się status "oczekiwanie na dostawę" znaczy to, że produkt już się sprzedał i nie można go zamówić w obniżonej cenie.

Darmowa przesyłka obowiązuje jak zawsze, jej próg się nie zmienia, z tym że jest naliczana dopiero od zrabatowanej kwoty. Promocja nie dotyczy kosztów przesyłki, a darmowa przesyłka jest realizowana tylko na terenie RP.
Promocja nie łączy się ani nie sumuje z innymi dostępnymi rabatami oraz promocjami.

Zamówienia promocyjne liczą się do programu lojalnościowego.
*) UWAGA! Produkty będące jedynie na zamówienie nie są objęte promocją. Zakładka z możliwością ich zamawiania została wyłączona na czas promocji i zostanie ponownie uruchomiona po jej zakończeniu. Jeśli ktoś zamówi w tym czasie produkty Spellbinders na zamówienie zostaną one usunięte z zamówienia z prośbą, żeby takie zamówienie złożyć po zakończeniu promocji, w regularnej cenie.


Pozdrawiam wakacyjnie
mag

1 komentarz:

Wanda pisze...

super chętnie skorzystam ale sklepik nie czynny od dnia ogłoszenia promocji:(