20 października 2012

390! Ślub w błękitach!

           Nie wiem, czy lubicie exploding box'y? Ja lubię je bardzo - są proste w wykonaniu, a jako prezent niebanalne i prezentują się bardzo okazale.
Para, która dziś ma swój wielki dzień właśnie też takie pudełeczko otrzyma :)

       Z zewnątrz dość niepozorne - kwiatuszek, tasiemka, kilka pręcików, fruwający gołąbek oraz imiona młodych na pięknej plakietce wyciętej wykrojnikiem Spellbinders - Fancy Tags Two.


Środek to miejsce na ozdobne życzenia oraz torcik. Bazowe kółka wycięte zostały wykrojnikiem Marianne Design - LR0141, który wprost idealnie pasuje do pudełeczka:Tym razem bez kopertki na dodatek pieniężny, za to z bilecikiem do prezentu. Bilecik już bardzo prościutki, w tym samym stylu, wycięty wykrojnikiem Spellbinders - Labels Fourteen:


Dzięki kosteczkom dystansującym całość wygląda bardzo przestrzennie. Do życzeń idealnie nadają się wykrojniki Spellbinders z kółkowego zestawu. Kilka dodatków jak kwiatuszki  , perełki i klejnociki czy gałązka  i oryginalna kartka gotowa.

Życzę wszystkim miłego weekendu i zapraszam do sklepiku, gdzie jeszcze dziś i jutro możecie zrobić zakupy z darmową przesyłką :)

Pozdrawiam ciepło
mag


1 komentarz:

Lisa pisze...

Lovely creations!