25 lipca 2011

80! ...Z okazji narodzin...

Witam Was w poniedziałek!
Mam dla Was dwie wiadomości, oczywiście jedną dobra, a drugą nieco gorszą. Dobra jest taka, że prawie codziennie  będą na naszym blogu nowe inspiracje dla Was, począwszy od przyszłego tygodnia. Nasza ekipa powiększyła się o 3 zdolne osóbki i razem ze "starą częścią" grupy projektującej będziemy starały się Wam przedstawić produkty ze Scrapcafe w użyciu. Ponadto będą kursy, wyzwania, konkursy i wiele innych atrakcji.

Ta mniej przyjemna wiadomość jest taka, że ja będę Was męczyć w poniedziałki... Początek tygodnia jaki jest, każdy wie, szczególnie ci, którzy pracują lub uczą się od poniedziałku do piątku, mają powody do narzekania. Dlatego postaram się Wam umilać ten niezbyt lubiany dzień :) 

Kończąc ten przydługi wstęp, zapraszam do zapoznania się z prostą i szybką karteczką, którą przygotowałam z okazji narodzin córeczki. Miało być różowo, słodko i dziewczęco i myślę, że mi się udało.

Kartkę zrobiłam na podstawie swojego bardzo starego wzoru, dodając trochę nowych elementów. 


Stempel odbity archivalem, pokolorowałam distressami, a na koniec pokryłam serduszka preparatem glossy accents. Między kwiatki dodałam wycinanki z wykrojnika. Nie wiem co to jest dokładnie (jakoś kojarzy mi się ze zbożem :)), ale bardzo fajnie "zapycha się" tym wolną przestrzeń, no i fajnie wygląda. Porozcinałam wycinankę na mniejsze kawałeczki i przykleiłam, wyginając je troszkę, aby zwiększyć efekt przestrzenności. 


Widać też sporo brokatu, ale skoro kartka miała być słodka i dziewczęca, to nie mogło go zabraknąć. Do zrobienia tej kartki użyłam m.in:

Pozdrawiam 
Kasiula

2 komentarze:

kachna pisze...

słodka i urocza i w sam raz :)

Anonimowy pisze...

nie mogę wejść do sklepu. próbowałam na 3 różnych przeglądarkach, ale się nie otwiera :( kiedy można oczekiwać rozwiązania problemu?